Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası 2017-04-04, 0 Yorum

Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, https://www.hayatdis.com adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Özel Hayat Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği politikasıdır.

 

Detay
Ortodontik Tedavi

Ortodontik Tedavi 2015-09-19, 0 Yorum

Herkesin dişleri güzeldir sadece yerleri yanlıştır. 

Dişleklik, çapraşık dişler, ayrık dişler, üst üste binmiş dişleri ortodontik tedavilerle düzeltebilirsin.  Ortodontik tedaviler diş tellerinin yanı sıra telsiz ortodonti (invisalign) ile de yapılabilmektedir. Tüm bu tedaviler için daha fazla bilgi almak istersen kliniklerimizden randevu alabilirsin. Klinik olarakortodontik tedavin bittikten sonra da yanındayız. Tedavi bittikten 1 ay sonra ilk kontrolünü gerçekleştirir, 3 ay sonrası için randevulaşırız, sonraki süreçte 6 ayda 1 rutin kontrol seansları yaparız. Böylece tedavin bittikten sonrada yanında oluruz. 

Detay
Invisalign Tedavisi

Invisalign Tedavisi 2014-09-13, 0 Yorum

Şeffaf Plaklarla, Telsiz Diş Düzeltme (Ortodonti) Tedavisi ile Çapraşık Dişlerinizi Tedavi Edebilirsiniz. 

Invisalign, 4 milyondan fazla kişinin çarpık diş problemine çözüm sağladı. Kişiye uygun şeffaf plaklarla, verimli ve neredeyse görünmeyecek derece estetik algıyla yapılan bu tedaviyle diş teli kullanmanıza gerek kalmaz.

 

Detay
Zirkonyum Dişler

Zirkonyum Dişler 2014-09-13, 0 Yorum

Zirkonyum dişler nerelerde kullanılır?

Daha çok estetik amaçlı olarak, beyazlatma gibi metotlarla sonuca ulaşılamayan ileri derecedeki renkleşmelerde, kalıtsal yapı renkleşmelerin tedavisinde, ortodontik tedavinin tercih edilmediği diastema gibi ayrık veya az çapraşık, dönük dişlerde, rengi ve yapısı bozulmuş eski dolgulu, aşırı madde kaybı olan dişlerin restorasyonlarında, arka grup dişlerde köprü veya kaplama olarak, ön grup implant üstü protezlerde ve gülüş estetiğini düzenlemekte kullanılabilir.

Detay
Dt. Kemal Ulkatan

Dt. Kemal Ulkatan 2009-10-10, 0 Yorum

Detay
Total Bakım ile Komple Ağız Bakımı

Total Bakım ile Komple Ağız Bakımı 2016-03-27, 0 Yorum

Total Bakım sadece diş taşı temizliğini değil genel bir ağız temizliğini kapsar. Rutin diş taşı temizliğinin ardından airflow (basınçlı toz ile leke temizliği), cila, diş ipi, dil temizliği ve dişlerinizi güçlendirmek için flor uygulamasıyla komple bakım sağlar.

 

 

Detay
Diş Çekimi

Diş Çekimi 2016-02-21, 0 Yorum

Hiçbir yöntem dişin kurtarılmasına olanak sağlamıyorsa, son çare olarak diş çekimi işlemi gerçekleştirilmektedir

Detay
Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi 2014-08-19, 0 Yorum

Ankara Hosting sizlere hesaplı Jenerik Alan Adları sunuyor.

Detay
Beyazlatma

Beyazlatma 2014-08-16, 1 Yorum

(Bleaching) Diş beyazlatma, dişlerin yapısındaki renklenmeleri ortadan kaldıran bir işlemdir.

Detay
Ali Vala Taşçıoğlu

Ali Vala Taşçıoğlu 2016-07-14, 0 Yorum

Detay
Röntgen

Röntgen 2015-09-19, 0 Yorum

Diş röntgeni, diğer röntgen tiplerinde olduğu gibi tedavi yapılacak yerin detaylı görüntülenmesini sağlamak amacıyla doktorlar tarafından istenir

Detay
İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi 2015-12-13, 0 Yorum

Dental (diş) implant nedir?

Dentalimplant diş eksikliklerinde üzerine protez yapmak için kullanılan titanyum vida sistemidir. Çene kemiğine yerleştirilen dentalimplantlar diş kökü gibi görev yaparlar. Tek diş eksikliklerinde, komşu sağlam dişlere dokunulmadan eksik dişi tamamlamak mümkün olabildiği gibi çoklu diş eksikliklerinde hareketli protez yerine sabit protezler kullanabilmek dentalimplantlar sayesinde mümkündür. Tam dişsizlik durumlarında özellikle alt çenede kullanımı zor olan, ağızdan sürekli çıkmaya eğilimli hareketli protezleriimplantlar sayesinde sabitlemek mümkündür.

Detay